Risella hoolitseb keskkonna eest

Risella on keskkonnateadlik ettevõte. Oleme pühendunud ÜRO säästva arengu programmi järgimisele puhtama ja tervislikuma planeedi nimel.

Riisi elutsükkel

Risella riisi elutsükkel hõlmab kolme olulist

  1. See etapp hõlmab kõike, mis on seotud riisi kasvamise esimeste etappidega: külvamine, niisutamine, väetamine, kaitse, koristamine ja transport Risella veskitesse.
  2. Siin töödeldakse riis tarbija jaoks sobivaks. See kuivatatakse, puhastatakse, kroovitakse ja pakendatakse müügikohtadese toimetamiseks.
  3. Mõne lihtsa sammuga saate kodus vähendada riisipakendite keskkonnamõju. Suunake pakend taaskasutusse, vältige toidu raiskamist, säästke vett ja energiat.

 

See võimaldab teil kodus säästlikumalt tegutseda

Soovitame teil riisi valmistamisel neid asju arvesse võtta. Isegi väikesed teod loevad.

  • Taaskasutus: Pärast riisi kasutamist suunake pakend taaskasutusse. Meie pudruriisi kotid on valmistatud 100 %-liselt ringlussevõetud paberist.
  • Säästke vett. Puhas vesi pole kõigile iseenesest mõistetav hüve. Kasutage vett ettevaatlikult ja kontrollige veekogust alati vastavalt retseptile.
  • Säästke energiat. Järgige pakendil toodud toiduvalmistamise juhiseid. Kasutage sobiva suurusega keeduala, mille läbimõõt ei ületa kööginõu läbimõõtu. Kasutage ära järelkuumust ja lülitage plaat paar minutit enne riisi valmimist välja.
  • Vältige toidu raiskamist. Keetke alati sobiv kogus riisi. Kui riisi jääb üle, kasutage seda koos mõne muu toiduga.

sustainability